Maxtone İşitme Merkezi

Meders

Merkezi Ankara'da bulunan Meders, kuruluşundan bu yana geçen kısa süre içinde, temel vizyon olarak belirleyip deklare ettiği; hızlı, kaliteli, evrensel standartlarda ve uzmanlaşmış hizmet anlayışını bütün Türkiye'yi kapsayacak şekilde hızla yürütmektedir.

Şirket, alanında dünyanın en hızlı büyüyen kuruluşu olan MED-EL Medical Electronics firmasının MED-EL İşitme İmplantlarının ve orta kulak implantında standardı belirleyen Vibrant Soundbridge’in (MED-EL VIBRANT); odyolojik tanı, işitme cihazı test ve uygulama ekipmanlarında dünyanın en iyi firmalarından olan Amerikan FRYE ELECTRONICS Inc.’nin, Alman inovasyon lideri Path Medical’in ve Danimarka merkezli Oscilla’nın; dünyada ürün ve servis kalitesi sıralamasında 1. sırada gelen BELTONE İşitme Cihazlarının Türkiye temsilcisi ve yetkili tek satıcısıdır.

Yıllardır işitme alanında Türkiye’de fark yaratan Meders Medikal; uzman kadrosu, teknolojik altyapısı ve üstün hizmet kalitesi ile perakende sektöründe işitme cihazı kullanıcılarına hizmet edecek olan MAXTONE İşitme Merkezleri konseptini oluşturdu.

Meders, uzman kadrosu ve ileri teknolojik ürünlere verdiği önemle dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip ederek, halkımızın ve Türk Sağlık Sektörü'nün hizmetine sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

web sayfası