Maxtone İşitme Merkezi

Tarihçe

Türkiye'de işitme sektörünün liderlerinden MEDers, kuruluşundan itibaren işitme sorunu yaşayan bireylere hak ettikleri dünya standartlarındaki hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Perakende konusunda her biri çok değerli yurtiçi ve yurtdışından pek çok uzman danışman ve profesyonelin yardımı ile 2007 yılında başlayan markalaşma süreci 2009 yılında tamamlanmış ve Maxtone İşitme Merkezi'nin ilk mağaza konsepti Kadıköy'deki merkez binada oluşturulmuştur. Maxtone İşitme Merkezleri, 2012 yılında konusunda dünya devi İtalyan Amplifon İşitme Merkezleri ile ortak olmuştur. Dünyanın tüm kıtalarında, 22 ülkede şubesi ve 11.000’den fazla çalışanı bulunan Amplifon İşitme Merkezleri ile ortaklık, Milano Borsasında Star segmentine kayıtlı olarak işlem gören Amplifon Grubu için daha önce adım atmadığı bir coğrafyaya girmesi ve Türkiye’nin bu alanda büyük potansiyel vadeden bir ekonomi olması açısından önem taşımaktadır.

Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Kocaeli, Gaziantep, Hatay, Manisa, Diyarbakır ve Kilis’teki 20 şubesinde hizmet veren Maxtone İşitme Merkezleri büyüyerek Türkiye sağlık sektörü ve istihdamına katkıda bulunmaya devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 02/07/2019

Etiketler: Maxtone tarihçe tarih kurumsal firma kurucu değerler misyon vizyon